Amnesty International: benefiční vraždy!

Česká pobočka Amnesty International vede kampaň, jejímž cílem je pomoci nespravedlivě vězněným lidem z Číny, Sýrie a Íránu. Tato aktivita možná může na první pohled působit dost zajímavě. Další pohledy však odhalí šokující skutečnosti. Kampaň je totiž částečné financována z týrání a vraždění živých tvorů!  Amnesty International ve svém prohlášení uvádí: „V rámci Grand Restaurant Festivalu (GRF)
proběhne unikátní akce s názvem “
Svíčková s Amnesty

Amnesty International ve svém prohlášení uvádí: „V rámci Grand Restaurant Festivalu (GRF) proběhne unikátní akce s názvem “Svíčková s Amnesty“. Vítěz celostátní ankety Maurerův výběr Grand Restaurant 2012, restaurace Terasa u Zlaté studně, připraví speciální svíčkovou, kterou si lidé mohou zakoupit v rámci celého festivalu. Výtěžek z každé svíčkové bude použit na pomoc konkrétním lidem v Sýrii, Číně a Íránu.(…)Lidská práva mohou podpořit také milovníci dobrého jídla a ukázat tak, že i láska ke spravedlnosti může procházet žaludkem.“

Ne, toto opravdu není vtip! Amnesty International skutečně vyzývá lidi k tomu, aby platili za hromadné vraždění zvířat, aby následně z těchto benefičních vražd byla financována činnost této organizace. Zmíněná kampaň je evidentně poznamenána opravdu velkým kusem pokrytectví. Jak si někdo může dovolit mluvit o lásce ke spravedlnosti a zároveň vyzývat k podpoře nesmyslného týrání, vykořisťování a vraždění?

Svíčková s Amnesty se uskuteční 29. ledna 2012 v pražské restauraci Terasa u Zlaté studně od 12.00 do 22.00. Neváhejte a vyjádřete svůj nesouhlas s tím, že pod záminkou podpory trpících lidí v Sýrii, Číně a Íránu je podporováno týrání krav a jiných tvorů v Česku.

Útlak živých a citlivých tvorů nelze obhájit tím, že jej nazveme bojem za lidská práva! Během podpory nespravedlivě vězněných lidí, bychom neměli zapomínat na to, že postavení zvířat v masném průmyslu také spočívá v intenzivním utrpení, které je také potřeba zastavit!

This entry was posted in EKOLOGIE, VŠECHNY PŘÍSPĚVKY. Bookmark the permalink.