Podpora Atenea na benefičních bazarech

podporuj_AteneoKomunitní centrum Ateneo je samosprávný projekt nezávislý na dotacích státu, Evropské unie nebo podnikatelských subjektů, které vykořisťují druhé. Místo toho, abychom se stali závislými na prostředcích od institucí, které podrobujeme kritice, rozhodli jsme se stabilitu projektu zajistit skrze širší solidární síť podporovatelů a podporovatelek.

Tato síť zahrnuje desítky osob, které poskytují prostředky nezbytné na pokrytí provozních nákladů. Každý z nich si volí výši podpory i její formu. Někdo preferuje pravidelný měsíční příspěvek, někdo přispívá nepravidelně a jiní se zase orientují na organizaci benefičních akcí či distribuci benefičních předmětů. Všem za to velmi děkujeme. I vy jste Ateneo!

Jednou z možností jak podpořit Ateneo je benefiční bazar. Koná se nepravidelně a to nejen v Ateneu, ale i ve spřízněných klubech. V nabídce bazaru bývají CDčka, desky, nášivky, mikiny, trička, knihy, nádobí, jídlo i jiné předměty. Z pravidla u nich není stanovená žádná pevná cena! Každý si může cokoliv odnést a přihodit do kasičky finanční příspěvek, jaký uzná za vhodné. Veškerý výtěžek je pak poskytnut na pokrytí provozních nákladů Atenea a na rozvoj jeho nekomerčního programu. Dary do benefičního bazaru jsou vítány. V Ateneu je na viditelném místě označená krabice, kam je možné dary odkládat. Nejbližší benefiční bazary se uskuteční na těchto místech:

pátek 30. 5. 2014 – Krupka, U Herzinů – w/ Palahniuk, Bob, Ikiru (benefit na Ateneo)

25zBI6-AY3WUzCRXkTOYbkYc3-ayI_Fj

sobota 31. 5. 2014 – Děčín, Biograffs – Palahniuk, Bob, Ikiru (benefit na Ateneo)

pBSC9OblPf0c-0HfB3dQAuR7a8XnOWcr

sobota 28. 6. 2014 – Ateneo – Sousedská slavnost (Program zveřejníme již brzy.)

________________________

Převzato z webu http://ateneo.cz/


This entry was posted in CO SE PÍŠE JINDE, SOLIDARITA V PRAXI, VŠECHNY PŘÍSPĚVKY and tagged . Bookmark the permalink.