Pokračování akcí na podporu okradené mandatářky Zepter International s.r.o.

ZepterNedávno byly na našem webu zveřejněny informace o sporu mandatářky Žanety G., které firma Zepter International s.r.o. odmítá vyplatit provize. Vyzvali jsme k zaslání protestního e-mailu adresovaného vedení českých poboček firmy. Výzvu k solidaritě vyslyšelo mnoho lidí a to nejen v Česku. Protestní e-maily byly odeslány také z Německa, Slovenska, Španělska, USA, Portugalska, Polska, Norska, Kanady, Velké Británie a Itálie.

Vzhledem k tomu, že ani na základě tohoto mezinárodního protestu nebyly provize dosud vyplaceny, přistupujeme k dalšímu kroku. Na našem webu zveřejňujeme texty ve francouzském a německém jazyce. Texty vyzívají lidi ve Francii a Německu, aby informovali místní pobočky Zepteru o probíhajícím sporu v ČR a vyjádřili při tom ochotu postavit se za práva okradené mandatářky. Přivítáme jakékoliv šíření těchto výzev i jiné projevy solidarity.

Přeposláním protestního e-mailu však zdaleka nejsou vyčerpány všechny možnosti jak Žanetu G. podpořit. Existují i jiné formy podpory jak na úrovni jednotlivých měst, tak v mezinárodní rovině. Brzy o nich zveřejníme informace s praktickými radami jak je realizovat co nejúčiněji.

This entry was posted in AKCE, ANTIKAPITALISMUS, SOLIDARITA V PRAXI, VŠECHNY PŘÍSPĚVKY and tagged . Bookmark the permalink.

0 Responses to Pokračování akcí na podporu okradené mandatářky Zepter International s.r.o.

  1. Pingback: Asociace ALERTA | HLAS KREATIVITY A VZDORU