Psaní dopisů politickým věznům – 22. 3. 2013

Být politicky aktivní a v nesmlouvavé opozici proti systematizovanému útlaku, znamená riskovat vězení či jinou formu perzekuce ze strany státu. Mnoho lidí po celém světě je vězněno za své politické postoje či za vzdor proti státu, kapitalismu a těm co se významně podílejí na destrukci přírody.  Ať už si tito političtí vězni říkají antikapitalisté, anarchisté, environmentalisté, antifašisté nebo jinak, potřebují naší podporu!

Projevit jí můžeme například psaním dopisů.

Psát politickým vězňům dopisy je pravděpodobně nejjednodušší a velmi důležitý způsob jejich podpory. Jednou z nejtěžších věcí, se kterou se mnozí vězni musí vyrovnat, je pocit izolace. Jsou odříznuti od přátel a rodiny a od všeho, co znali během normálního života. Dopis nebo pohled ze skutečného světa i od úplně cizích lidí, pomáhá udržovat spojení s vnějškem a ulehčuje příšernou nudu ve vězeňském režimu. Pojď s námi napsat dopisy politickým vězňům a pobavit se o dalších možnostech jejich podpory.

Psaní dopisů politickým věznům

pátek 22. 3. 2013 od 18:00

komunitní centrum Ateneo – Most

 

This entry was posted in ABC / AČK, AKCE, SOLIDARITA V PRAXI, VŠECHNY PŘÍSPĚVKY and tagged , , . Bookmark the permalink.