Užijme si společně dny plné her!

Asociace ALERTA v uplynulých letech organizovala několik Dětských dnů v Janově a v Mostě. Tentokrát však přicházíme se změnou! Místo tradičního Dětského dne plánujeme akce s názvem Den plný her. Změna spočívá v tom, že hry tentokrát nebudou určené pouze pro děti, ale pro všechny věkové skupiny. Chceme společně překračovat vymezenou hranici mezi „světem dětí“ a „světem dospělých“ .

Chceme tyto světy propojovat, tam kde je to možné a smysluplné.

Hry nás baví. Hry nás rozvíjí. Hry nás vzdělávají. Hry nás sbližují. Hry by proto měly být součástí života každého z nás bez ohledu na věk! Pojďme si společně hrát tak, abychom se všichni cítili dobře a užili si zábavu. Zapomeňme na nesmyslné stereotypy, které vykreslují hru jako záležitost nedospělosti a nevyzrálosti. Hrajme si společně a bez předsudků.

Přestože Asociace ALERTA zajistí technickou stránku akcí a přijde s konkrétními body programu, nevnímáme program jako pevný a neměnný. Spoluúčast přítomných při realizaci programu je více než vítána!

Na průběhu Dnů plných her se může podílet každý, komu je určen, aby vyhovoval právě jemu, bavil ho a dokázal naplnit jeho potřeby a očekávání. Přivítáme tedy jakýkoliv návrh spolupráce. Návrhy lze zaslat na e-mail: alerta(zavináč)safe-mail.net, případně je možné se zapojit do programu přímo v den konání. Akce proběhne na dvou místech.

V sobotu 2. června 2012 od 13:00 se uskuteční v Mostě v parku v ulici Jaroslava Vrchlického za blokem 265 (500 metrů od nákupního centra Central). V neděli 3. června 2012 si pak budeme hrát v Ústí nad Labem od 10:00 v parku u Pivovarské zahrady. Vstup na obě akce je ZDARMA!

This entry was posted in AKCE, VŠECHNY PŘÍSPĚVKY. Bookmark the permalink.