Veganské hody v Mostě – 24. 8. 2013

Asociace Alerta v sobotu 24. srpna 2013 organizačně podpoří Veganské hody v mosteckém Ateneu a chce tímto pozvat každého, kdo má rád dobré veganské jídlo. Inspirací pro veganské hody se staly podobné akce pořádané v Bratislavě, Praze, Brně a dalších městech. Cílem je ukázat a nabídnout veganskou stravu i způsob života široké veřejnosti a vzdělat i samotné vegany či vegetariány o výhodách i zákoutích čistě rostlinné stravy.

Vezměte tedy, koho můžete (děti, rodiče, prarodiče, kamarády a kamarádky, kolegy či kolegyně), přibalte vámi vyrobené veganské dobroty, anebo prostě jen přijďte ochutnat výtvory ostatních. Na místě budeme bezplatně distribuovat jídlo, jehož jedinou podmínkou je 100% neživočišný původ všech jeho součástí. Fantazii se meze nekladou. Ochutnat či přinést můžete cokoliv od zákusků, polévek, salátů, palačinek, grilovaných dobrot až po nefalšovaný sojový guláš.

Veganské hody však nejsou jen o spoustě jídla, ale také o možnosti společně trávit čas, poznávat se a komunikovat i o ostatních tématech, které s jídlem mohou, ale také nemusí souviset.

 

 

This entry was posted in AKCE, VŠECHNY PŘÍSPĚVKY and tagged . Bookmark the permalink.