Prezentace Atenea & MSS na Fluff Festu

Asociace Alerta i tento rok dostala prostor v přednáškovém stanu na Fluff Festu v Rokycanech. Minulý rok jsme na festivalu představili kampaň Čistá alternativa. Tentokrát budeme kolektivně prezentovat Komunitní centrum Ateneo a Mosteckou solidární síť (MSS).

* * *

Komunitní centrum Ateneo jako součást antikapitalistické praxe – (pátek 26.7. 2013 od 19:00 do 20:00)

V listopadu 2012 se v severočeském městě Most zrodilo Komunitní centrum Ateneo. Členové a členka kolektivu Atenea budou mluvit o tom, proč komunitní centrum vzniklo, na jakých pilířích stojí a jaká je jeho pozice v rámci antikapitalistického hnutí. Představí nejen cíle a praktické aktivity projektu, ale také nastíní možnosti širší spolupráce s lidmi z jiných měst.

Co je a kam míří Mostecká solidární síť (MSS) – (pátek 26.7.2013 od 20:00 do 21:00)

Na představení projektu komunitního centra Ateneo plynule naváže prezentace Mostecké solidární sítě (MSS). Tato síť je jedním z projektů, které se zrodily právě v Ateneu. Funguje sice teprve několik týdnů, ale přesto věříme, že je o čem mluvit! Trápí tě nezaplacená mzda? Nedobrovolné přesčasy? Zvyšování nájemného? Nevrácená kauce? Nebo máš jiný podobný problém se šéfem či pronajímatelem bytu? V naší prezentaci nastíníme, jak se podobné problémy dají řešit prostřednictvím kolektivní akce a vzájemné pomoci.

Na Fluff festu budou k dispozici také naše publikace a benefiční tombola. Výtěžek poslouží jako podpora Atenea.

Informace o dalším programu v přednáškovém stanu najdeš > ZDE <

This entry was posted in AKCE, VŠECHNY PŘÍSPĚVKY and tagged , . Bookmark the permalink.

0 Responses to Prezentace Atenea & MSS na Fluff Festu

  1. Pingback: Asociace ALERTA | HLAS KREATIVITY A VZDORU