11 králíků bylo osvobozeno z farmy!

Za prvních osm měsíců roku 2010 bylo na španělských jatkách usmrceno 526 milionů zvířat, z toho 36 milionů čítali králíci. Jedná se o zvířata, která se narodila v klecích a mohou svá vězení opustit o 70 dní později, když jsou poslána na jatka. Všechna zvířata mají svoje touhy a chtějí být pány svých životů. Dokud se ale lidská společnost nezmění a bude je vnímat pouze jako majetek, miliardy zvířat budou žít jako otroci   

a budou umírat jako oběti lidské sobeckosti. Abychom vyjádřili nesouhlas s tímto stavem, osvobodili jsme v září 11 králíků z farmy, která chová králíky pro masný průmysl.

Jako pro příznivce veganského životního stylu je pro nás naprostou přirozeností to, že nevyužíváme žádných zvířecích produktů, které považujeme za nepotřebné pro život. Veganismus není pouze naší osobní volbou, pakliže konzumní zvyky přímo ovlivňují život a smrt živoucích tvorů, kteří jsou chováni pouze pro naše požadavky. Každá individuální změna je důležitá pro dosažení velkých cílů. Dokud se tyto cíle nenaplní, budeme stále pomáhat těm, kteří jsou nám v mnohém rovni. Nepřestaneme osvobozovat, nepřestaneme dělat, co můžeme. Budeme nadále otvírat klece, které jsou na našich cestách.

Jsme vaši pekaři ze sousedství, mechanici z krámku na rohu, profesoři historie na vašich univerzitách.

Je nás mnoho, pořád víc a víc a jsme všude.


převzato z webu http://directaction.info/

přeložila: Zdena Č.

This entry was posted in CO SE PÍŠE JINDE, EKOLOGIE, KOMUNIKÉ, SOLIDARITA V PRAXI, VŠECHNY PŘÍSPĚVKY. Bookmark the permalink.